<<  8/58 >>

Taxikár neprišiel a ja som spal skoro na ulici.

31.8.2017 05:26 | Majkel

Čekuj to ubytko a hlavne výhľad!
Ja netuším, prečo mám takú veľkú izbu, kde sa stala "chyba".

  • Spal som 3 hodiny
  • Taxikár neprišiel podľa dohody
  • Skoro som zostal v KL "na ulici"

...napriek tomu, to bol super deň... a prečo?? 
Lebo som mal k dnešku taký prístup a nemôže mi ho len tak niečo pokaziť ... a ešte preto, že mám z izby výhľad o akom sa mi niekedy ani nesnívalo :)

Takže ráno taxi pre mňa neprišiel, že nemá auto.. 6 hodín predtým sme si písali a potvrdzovali termín a potom hneď išiel spať...tak nerozumiem, ako mohol nemať auto :D
Každopádne som objednal druhý taxi a ten prišiel do 15 min pre mňa. Ešteže lokály vstávajú zarovno so sliepkami. Premávka ráno nebola žiadna, tak som si vo veľkom kľude vychutnal "amerikan brekfst" na letisku. Tak hladký let, ako dnes som ešte nezažil.. Žiadna turbulencia, vzlet aj pristátie nebolo ani cítiť, že sám by som to asi lepšie nedal :))

Od 5 rána sa konečne dostávam o 15tej na hotel, pretože som mal na letisku problém s appkou na Uber a nešlo mi booknut taxi. Nakoniec ma oslovil jeden chalanisko, ako som sedel v hale na zemi a pozeral do mobilu, že či potrebujem odvoz (uber).. Hovorím mu, ty si uber? A už mi ukazoval licenciu na tablete.. Nakoniec jasné že bez bloku to chcel, ale keďže ich nezbieram no problem bro.

Na recepcii hotela mi pajko vraví, že ubytko platím teraz pri príchode a nie až pri odchode. Vytiahnem platobnu kartu a on že nie nie, musí byť embosovaná...
Tak ja "šéfko" no problem, ja som zabezpečený aj ďaľšou kartou.. Vytiahnem embosovanú a nejde... Recepčný začínal byť nervózny, lebo sa mu tam nakopili ľudia.. ja začínam byť nervózny z neho!

Hovorím si kľuud ...veď mám ešte záložnú kartu pre prípad núdze, ako bol tento. Vyťahujem, zadávam PIN...a nešla.. Tak mi vrátil pas a poslal ma hľadať bankomat.

Po 20 min som ho našiel... hladný jak pes..., ale tak komplikovaný bankomat som nevidel...
Bolo na výber asi milión možností a nech som dal čo som chcel, vždy mi len vrátilo kartu. 
Posledná možnosť ktorá zostala, bola správna a peniaze konečne "vypľulo"... Keby nie, tak by som nemal kde resp "začo" bývať.
Vraciam sa na hotel, dostal som vytúženú kartu od izby a šiel hore.. Som na 30tom poschodí a ten výhľad.. no veď posúď...

Keďže som po dnešku KO, tak dobrú noc a vidíme sa "mejbí lejtr" na Dream destination!

Majkel 


Fotogaléria

Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

<<  8/58 >>Prečo Dream destination?
Chceš ležať na pláži, vychutnávať si hotelové komplexy, alebo objavovať ostrovy, kde žijú domorodé kmene?
My ti nájdeme a sprostredkujeme zájazd, presne podľa predstáv. Dream destination je ako naše "dieťa", o ktoré sa vzorne staráme a chceme, aby bolo medzi vami cestovateľmi, dovolenkármi a výletníkmi "number one"!
KONTAKTY

Dream Destination
+421 910 106 202
+421 910 107 202

Predajné miesto
Pekárska 1168/15, Sereď 926 01

dovolenka@dreamdestination.sk www.dreamdestination.sk www.dovolenka.dreamdestination.sk 
www.zajazdy.dreamdestination.sk


Prihlás sa na odber newslettera© Všetky práva vyhradené - www.dreamdestination.sk
Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam