<<  14/58 >>

Story nielen o Green Bowl Beach

23.8.2017 11:39 | Majkel

Ja som okrem iného riešil vycestovanie z Balíčka na otoč, defekt na skútrisovi, stratenú platbu medzi dvoma bankami a výlet na ďalšiu (ževraj) neturistickú pláž.
Ale pekne po poriadku...

Ráno som zvádzal tvrdý boj s pomelom. Jasné, že som nakoniec vyhral, ale teda ošúpať ho bol iný “fak” teda “fajt” Šúpal som ho pól hoďku a jedol 5 min. Kde je spravodlivosť?
V tom počujem neidentifikovateľný hukot a zrazu strašný “dym”. 
WTF? Čo to je? A poberám sa dovnútra pre foťák, že ak to bude zaujímavé, nech to odfotím. Willky a Elizabet mali rúška, pobehovali tam a už sa to blížilo k mojim dverám. 
Kričím na Wilkyho čo to je…”agénst moskýtos Majkel” a v tom som mal všetko vo vnútri! Tak som zavrel tie deravé dvere, že aspoň niečo pomôžu (vetral som celý deň) :D

Asi tu boli rozmnožení, tak dostali na frak zmrdáci!

Prednedávnom som dostal pas s predĺženými vízami o 30 dní (dokopy na 60 dní) a už mi za 12 dní aj končia.
To pre mňa znamená opustenie Indošky aspoň na otočku. Tentokrát boli v hre Singapore a Kuala Lumpur.
Vyhrala KL.  Každému hovorím, že tam sa oplatí len prestúpiť na ďalší let a ísť ďalej. Teda ak si bol na výhliadkovej veži a v “čajna tawne” a odfotiť si Petronas Towers...
Nakoniec si hovorím…zahoď predsudky a daj tomu druhú šancu. Prejdem si to sám, dám si morské plody a grilovanú žabu a deň nemôže byť krajší.

Cez stránku AirAsia keď bookujete letenku, majte nachystanú embosovanú platobnú kartu, nech nemusíte 3x prejsť celým procesom vypĺňania požadovaných info ako ja.
Nakoniec mi ju kúpila Monika, aby “malinký” mohol odísť z ostrova. Rezervoval som aj perfektné (na fotkách) ubytko, tak som zvedavý.
K tomu všetkému Wilkyho boss stále neeviduje stratenú platbu, ktorá mne z banky odišla, ale jemu ani po 2 týždnoch na účet “nepípla” Ale to je iný príbeh (ak nevieš o čom, naštuduj si predošlé príspevky :D )

Green Bowl Beach 
Takto sa volá tá plaža, na ktorú som sa vybral.. Inak neuveríš. Keď som šiel v sobotu z Nusa Dua, tak som šiel okolo nej.
Ale aj tak by som to v ten deň nedal, pretože tam vedie asi miliónosmesto schodov. 
Cesta tam bola perfektná, až kým ma nezastavili opice rozlezené po celej ceste. Tak odparkujem, zoberiem foťák do ruky, že pofotím. 
Rozpŕchli sa na všetky strany, jedna mi z plota (tá na foto) skočila na skúter a prehľadala všetky otvory, či niečo pekné ligotavé nezbadá a neukradne.
Našťastie som tam mal len papieriky a na to sa mi vys**la!

Šiel som ďalej, ujo pri rampe vyberal symbolické vstupné za parkovné alebo začo to tu vždy vlastne vyberajú.

Začal som zliezať jeden schod po druhom, stretol som len troch ľudí po ceste nahor. Z ich tvárí som vyčítal, že to je zaberák. Nič to, bude kardio (aj keď som ráno behal).
Pláž je celkom malá, kúpalo sa tam zopár ľudí alebo oddychovali v jaskyni, ktorá sa tam nachádzala. Okolo občas prebehla nejaká tá opička.
Popravde neni až tak moc čo rozprávať o nej (o pláži, nie opici), ale to neznamená, že nie je pekná.. len tam nič nie je a to veľakrát môže byť to najkrajšie. 
Relax, romantika a tak..veď vieš :)
Akurát tam nezapadá slnko (rozumej, zapadá aj tam, len ho nevidíš, ale zotmie sa rovnako) :D

Keď budeš na Balíčku, daj vedieť, zbehneme tam spolu :)
Cesta na pláž (ako vždy) nebola bez zastávky. Všade sú parádne chrámy a podobné “budovice” a nedá ti, nezastaviť sa pri nich ako mne. A to nie som žiadny extra milovník architektúry !!

Ako som šiel domov, dostal som defekt (ani o tom neviem). Mne sa ale zdalo, že keď prudšie brzdím, že je skúter nestabilný.
Už je v servise, tak verím, že zajtra bude pripravený na ďaľšiu plážu. Konkrétne Melasti “bíč”.

Maj krásny večer a nezúfaj, že je eštelen pondelok. 
Prečítaš si ešte štyri story na Dream destination a je zasa víkend :D

Majkel 


Fotogaléria

Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

<<  14/58 >>Prečo Dream destination?
Chceš ležať na pláži, vychutnávať si hotelové komplexy, alebo objavovať ostrovy, kde žijú domorodé kmene?
My ti nájdeme a sprostredkujeme zájazd, presne podľa predstáv. Dream destination je ako naše "dieťa", o ktoré sa vzorne staráme a chceme, aby bolo medzi vami cestovateľmi, dovolenkármi a výletníkmi "number one"!
KONTAKTY

Dream Destination
+421 910 106 202
 

dovolenka@dreamdestination.sk www.dreamdestination.sk www.dovolenka.dreamdestination.sk 
www.zajazdy.dreamdestination.sk


Prihlás sa na odber newslettera© Všetky práva vyhradené - www.dreamdestination.sk
Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam