<<  6/58 >>

Jedlo, mesto, profi kadernice a relax...aj také je Kuala Lumpur

31.8.2017 06:14 | Majkel

Druhý deň v Kuale som pobehal mesto krížom krážom a napadlo mi, že už by sa aj patrilo ostrihať. Lebo toto už nie sú vlasy, ale drátená kefa! A nechcem predsa aby sa Monika zvrtla na opätku hneď ako vystúpi z lietadla.

V tom som zbadal arabskú reštauráciu, tak som tam zalomil. Vždy keď sedím v reštike, ktorú vlastnia ľudia určitej národnosti, tak sa snažím objednávať “ich” jedlá. Takže tu to bola jasná voľba. 
Kebab na tanieri s ryžou a arabským chlebom.
Som pochopil, že to čo som občas jedol na SVK nebol kebab. 3 druhy mäsa s tým všetkým, nakorenené a dochutené to bolo super… Jednoducho nebíčko v papuľke.
Predtým som si dal ale “mašrúm súp” Nevedel som z akých hríbov to bude, ale tiež bola výborná. 
Len najedený som bol už z nej, tak z kebabu som polovicu nechal. Pri jedení som mal výhľad na Petronas Tower, čo nebolo tiež na zahodenie.

S tým plným žalúdkom som sa rozkotúľal a šiel nájsť “barbršop”. Že vojdem do prvého kaderníctva, ktoré nájdem. Nikdy som si na strihanie nejak nepotrpel, ostrihaný som bol vždy za 7minút (5éčiek) a nemal som problém…, ale po včerajšku zvážim, či si vždy nevyletím do KL kvôli strihu :D

Dlho som nemohol nič nájsť, až sa predomnou objavilo veľké nákupné centrum.. (bolo väčšie ako Eurovea a aj väčšie ako 5 Euroveí).
Obrovská budovica so 7 podlažiami s tými najluxusnejšími značkami oblečenia a ženských “prkotín”.
Takže ak si závislá na nákupoch a budeš v KL, neváhaj ani sekundu...Kabelky "Versače" sa už trasú v regáloch, ktorá si ich uchmatne ako prvá.
Bolo tam aj normálne “mesto” na jedenie. To som ešte nevidel...jedno podlažie bolo venované len jedlu… Išiel som presne 12 minút, než som sa dostal od začiatku na koniec tohoto “fuud” šialenstva!
Nie nadarmo sa to volá Food Republic!

No ale čo som chcel povedať, že v tom centre bolo aj kaderníctvo. Nablískané a myslel som si, že bude nechutne drahé…ale keď som kvôli nemu šlapal 2 hodiny po meste, tak som sa tam usadil. Teda…usadili ma…
Ponúkli mi menu s kávou a nápoje a taktiež “menu” profesionálnych kaderníčok, tak som si jednu vybral :))

Najskôr prišla jedna baba, našampónovala mi hlavu a začala mi ju masírovať. To trvalo asi 20 minút, potom ešte pridala aj krk a plecia. Po pól hoďke sme išli do ďaľšej miestnosti, kde mi ten šampón zmyli a vyfúkali hlavu…

Po 40 minútach som bol akože pripravený na strih!

Prišla “profesionálka” a začala. Ani raz nepoužila strojček, čo sa mi za môj život ešte nestalo. Zvláštne držala aj tie nožnice, tak myslím, že vedela čo robí. (a celkom som pekný teraz :D)
Keď skončila, nastúpila tá prvá a nasledovalo našampónovanie a ďaľšia masáž hlavy + presun umyť a vyfénovať.
Nakoniec sa vrátila “profesionálka” a dala mi na štipku prsta gélu.

Akože toto som si fakt užil. Som nechápal z priestorov, prístupu, celej tej “ceremónie” okolo toho.Táto sranda trvala 70 minút a stála ma 12euro!
Čo ti poviem, bodaj by mi rýchlejšie tie vlasy rástli.

Ako som sa vrátil na Bali, odovzdal som v reštike Ferrisovi fľašu Kapitána Morgena, na ktorú sa všetci tešili, lebo tu je alkáč drahý…teraz si už vychutnávam moju starú izbu.
Ale nieeeee, nevychutnám si ju… ja chcem tú z Kuala Lumpuuuur… :D

Pre zaujímavosť….čo myslíte, koľko tá izba v KL stála??

  • 30 poschodie
  • Bazén s disko na streche. Priamo pri vyhliadkovej veži 
  • Výhľad na Petronas Tower
  • Centrum
  • Veľká izba s kuchyňou ako ste mali možnosť vidieť

Dajte tipy do komentu...zajtra vyberiem jedného z vás kto bude najbližšie k pravde a ten vyhrá dobrý pocit a cukrovinky čierny princ pre jeho spoluhráčov :D 

Majkel 


Fotogaléria

Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

<<  6/58 >>Prečo Dream destination?
Chceš ležať na pláži, vychutnávať si hotelové komplexy, alebo objavovať ostrovy, kde žijú domorodé kmene?
My ti nájdeme a sprostredkujeme zájazd, presne podľa predstáv. Dream destination je ako naše "dieťa", o ktoré sa vzorne staráme a chceme, aby bolo medzi vami cestovateľmi, dovolenkármi a výletníkmi "number one"!
KONTAKTY

Dream Destination
+421 910 106 202
+421 910 107 202

Predajné miesto
Pekárska 1168/15, Sereď 926 01

dovolenka@dreamdestination.sk www.dreamdestination.sk www.dovolenka.dreamdestination.sk 
www.zajazdy.dreamdestination.sk


Prihlás sa na odber newslettera© Všetky práva vyhradené - www.dreamdestination.sk
Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam