...Moňa, Monča, Monička… ako len chceš. Na vek sa dámy síce pýtať nepatrí, ale ja sa za svoje 31 ročné životné skúsenosti nehanbím.
Vychodila som Obchodnú akadémiu a skúsila som si aj ako to chodí na výške.
Buď nesprávna voľba odboru (politológia), či mne nevyhovujúci “memory-biflo” systém alebo len môj "nevzťah" k monotónnemu štúdiu spôsobil, že som rozpísanú bakalárku hodila do koša, rozlúčila sa s písmenkami pred menom/za menom a začala sústrediť svoju energiu radšej tomu, v čom som videla väčší zmysel.

 

Začala som budovať svoje podnikanie vo finančníctve.
Ešte predtým, počas školy, som si vyskúšala aj aké to je byť v zamestnaní. Rok som sa učila ako komunikovať s ľuďmi za poštovou priehradkou a potom ďaľšie dva som si tieto nadobudnuté zručnosti cibrila na pracovnej pozícii dievča pre všetko na Exekútorskom úrade. Pri podnikaní vo finančnom sektore som si už sama určovala akým spôsobom budem komunikovať so svojimi klientmi a keďže sa rada bavím s ľuďmi neformálne, na rovinu a hlavne ľudsky, rozhodla som sa, že si z nich budem robiť priateľov.
Tým pádom boli všetky naše “pracovné stretnutia” zároveň príjemne stráveným časom. Profesionalita však zostávala prioritou, pretože práve pre priateľov chceš prirodzene získať to najlepšie.
Osud mi do života privial lásku, môjho Miška a sním aj lásku k cestovaniu. Rozhodli sme sa rozlúčiť so všetkým na SVK a skúsiť si život niekde za hranicami.
Tento príbeh už možno poznáte z našej FB fun page tak len v skratke… Prvý cieľ bolo Bali, tu sme sa chceli usadiť, prenajať si domček a tam prenajímať ďalej nejakú tu izbičku / dve a takto si chvíľu nažívať, ale …

 

ALE v našom pláne bol aj Tobi, náš štvornohý kamoš, ktorého sa nám nakoniec nepodarilo za pre nás prijateľných podmienok “prepašovať” do tejto čarovnej krajiny, tak sme sa po pár mesiacoch vrátili späť.

Nášho sna cestovať sme sa ale nehodlali vzdať. Povedali sme si, že využijeme naše skúsenosti v pracovnej oblasti, spojíme ich s našou cestovateľskou vášňou a založíme si cestovnú agentúru.
Tento príbeh už možno poznáš z našej FB fun page Dream destination. Ak nie, viac sa dočítaš aj v sekcii zápisky.
A tak som sa dostala až sem, za stôl, od ktorého Ti píšem pár riadkov o sebe, aby sme mali k sebe trošku bližšie. 
Chcem aby si vedel, že keď nás budeš kontaktovať, kľudne zabudni na formy aj na bontón. Tykaj mi a ak máš aj špeciálne požiadavky tvojej dovolenky, neboj sa mi o nich povedať… určite sa zhodneme, že dovolenka je (alebo aspoň by mala byť) príjemnou záležitosťou, preto urobím všetko preto, aby bol taký už jej výber.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print
Prečo Dream destination?
Chceš ležať na pláži, vychutnávať si hotelové komplexy, alebo objavovať ostrovy, kde žijú domorodé kmene?
My ti nájdeme a sprostredkujeme zájazd, presne podľa predstáv. Dream destination je ako naše "dieťa", o ktoré sa vzorne staráme a chceme, aby bolo medzi vami cestovateľmi, dovolenkármi a výletníkmi "number one"!
KONTAKTY

Dream Destination
+421 910 106 202
+421 910 107 202

Predajné miesto
Pekárska 1168/15, Sereď 926 01

dovolenka@dreamdestination.sk www.dreamdestination.sk www.dovolenka.dreamdestination.sk 
www.zajazdy.dreamdestination.sk


Prihlás sa na odber newslettera© Všetky práva vyhradené - www.dreamdestination.sk
Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam