...ale možno ma už z FB poznáš pod menom Majkel, tak ma volali maj lokal frends z Bali. Narodil som sa v “87mom”. Po základke som šiel na stavebnú priemyslovku (ktorú som úspešne ukončil) a tam to skončilo, nakoľko škola ma absolútne nebavila.
Potreboval som sa realizovať a mať v živote určitú slobodu.
Okrem Moniky a psa Tobiho milujem aj kino s nachos a dvojitou syrovou omáčkou (inak som zástanca zdravej stravy) :D 

 

V mladšom veku som toho veľa zo sveta nevidel. Zlomilo sa to až v mojej 25ke a odvtedy sa snažím všetko dohnať a spoznávať čo sa dá. Zistil som, že nič človeka neobohatí viac, ako cestovanie a stým spojené spoznávanie nových kultúr a spôsobov života. Toto je to, čo mne neskutočne otvára obzory.
Cestovanie sa stalo mojou vášňou. Som vďačný, že som našiel k sebe ešte aj partnerku, s ktorou pozeráme rovnakým smerom a v cestovaní vidíme rovnaké pozitíva a výzvy. Napríklad som išiel navštíviť Indonéziu a zamotal som sa tam na 4 mesiace :)

Pri putovaní Európou sme si začali písať zápisky, nechceli sme pozabúdať čo sme pozažívali, tak aj na Bali som v tom pokračoval. Založili sme FB skupinu Dream destination a ani neviem  kedy, mali sme tam 18 000fans.
Veľmi sme sa záujmu ľudí o naše príbehy tešili a keď nám začali chodiť správy s otázkami ohľadom cestovania (kde? ako? kedy? očkovanie? doprava? počasie?...) tešilo nás to ešte viac. Odpovedal som, poradil som, zistil, zabezpečil čo sa dalo a meno Majkel sa začalo rýchlo šíriť. A mňa to bavilo čoraz viac.

 

 

Lenže komunikácia s “fanúšikmi” na FB ako aj písanie príspevkov zaberalo stále viac času…
Tak sme si povedali, že spojíme príjemné s užitočným. Jesť sa musí, robiť to čo Ťa baví by sa malo (lebo život je len jeden) tak prečo nevyužiť našu schopnosť a vášeň aj ako živobytie? Cestovná agentúra bolo logické vyústenie a naša najlepšia voľba, ako Vám odporučiť dobrú destináciu, hotel, biely piesok, prales s vodopádom, šantenie na štovrkoľkách po piesočných dunách, lyžovanie po zasnežených kopcoch, zažiť svadbu snov v exotike alebo len tak leňošiť a opekať sa pri mori. Jednoducho chcem byť ten, čo Vám pomôže spraviť si zo života jeden veľký zážitok. Aby ste len nesledovali nás ako cestujeme a nesnívali o destináciách, ale aby ste si vy sami uskutočňovali SVOJE cestovateľské sny.
A ten pocit, keď napíšeš...Majkel, to bola šupa dovolenka...bolo ppči...tak to je pocit na nezaplatenie :)
Prečo Ti to všetko píšem? Prečo sa tu na stránke predstavujeme?
Pretože chceme, aby si vedel, kto Ti zájazd predáva a odporúča. Aby si nás lepšie spoznal a nemal pocit, že zájazd Ti sprostredkoval počítač.
Vždy sa moja profesia skladala z obchodu, z predaja a z práce s ľuďmi. Nie je tomu inak ani teraz, preto viem, že všetky dlhodobé skúsenosti zúročíme pri hľadaní a sprostredkovaní Vašich nezabudnuteľných dovoleniek.

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print
Prečo Dream destination?
Chceš ležať na pláži, vychutnávať si hotelové komplexy, alebo objavovať ostrovy, kde žijú domorodé kmene?
My ti nájdeme a sprostredkujeme zájazd, presne podľa predstáv. Dream destination je ako naše "dieťa", o ktoré sa vzorne staráme a chceme, aby bolo medzi vami cestovateľmi, dovolenkármi a výletníkmi "number one"!
KONTAKTY

Dream Destination
+421 910 106 202
+421 910 107 202

Predajné miesto
Pekárska 1168/15, Sereď 926 01

dovolenka@dreamdestination.sk www.dreamdestination.sk www.dovolenka.dreamdestination.sk 
www.zajazdy.dreamdestination.sk


Prihlás sa na odber newslettera© Všetky práva vyhradené - www.dreamdestination.sk
Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam