Milujeme cestovanie. Skúsili sme cesty "na vlastnú päsť" aj cez cestovné kancelárie či agentúry. Založili sme úspešný blog, kde sa Vás snažíme inšpirovať, posúvať Vám naše skúsenosti, ukázať, že sa dá cestovať aj lacno, aj luxusne, aj popri práci…že na výjazd môžeš ísť so skupinou, s partnerom ale objavovať môžeš aj sám... Zistili sme, že nie je všetko tak, ako sa veľakrát píše na internete a že niekedy to je zas len vec pohľadu. Nie vždy sme vedeli do čoho ideme, nie vždy sa nám podarilo "vyčíhať" dobré ubytovanie, dopravný prostriedok alebo "cestovku”… ale vždy sme našli niečo čo stálo zato. Pretože o tom je cestovanie, o spoznávaní.

Voláme sa Michal a Monika 
Ak túžiš po dovolenke...po tvojej "drím destinejšn", ozvi sa... a kľudne nám tykaj :) 

 

Sprostredkovávame zájazdy po celom svete. Chceš oddychovať na pláži, loziť po horách, vychutnávať si hotelové komplexy, rozbehnúť párty alebo objavovať ostrovy kde žijú domorodé kmene?
My Ti nájdeme a sprostredkujeme zájazd presne podľa Tvojich predstáv. Všetky zájazdy sú predávané s garanciou najnižšej ceny na trhu, keďže konečná cena zájazdu cez Dream destination je úplne rovnaká, ako cez partnerskú cestovnú kanceláriu. Na zájazd sa "nenahadzuje" žiadna marža navyše oproti cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporadúva. Nie sme zamestnanci "cestovky".  Dream destination je ako naše "dieťa" o ktoré sa vzorne staráme a chceme, aby bolo medzi vami cestovateľmi, dovolenkármi a výletníkmi "number one"!
Úzkoprsosť a nuda u nás nemá miesto (možno to poznáš z FB: Dream destination). Našou doménou je jednoznačne osobný prístup, preto sa môžeš spoľahnúť, že dáme do toho všetko, aby si na svoju cestu dlho s úsmevom spomínal.
Našimi partnermi sú renomované cestovné kancelárie s dlhoročnou tradíciou na Slovenskom trhu a samozrejmosťou je ich poistenie proti insolventnosti (úpadku).
Taktiež spolupracujeme s poprednými nemeckými a rakúskymi kanceláriami. 

 

Vždy hľadáme vzrušujúce nezabehnuté cesty, preto sa rôznymi radami, návrhmi a nápadmi podieľame na vytváraní nových dobrodružných ciest po Indonézii a Malajzii, kde sme nejaký čas žili. 
Sprostredkovávame Vám zážitky šité na mieru. Mnohé z destinácií sme už sami navštívili a stále pokračujeme. Budeme priebežne prinášať naše osobné recenzie hotelov z najznámejších a najnavštevovanejších dovolenkových destinácií.
Nemáme otváraciu dobu...sme online a preto v prípade potreby Vaše požiadavky riešime aj cez víkendy. Zakladáme si na dobrom mene a to máme aj vďaka našim znalostiam, ochote vyzistiť pre Vás to s čím sme sa zatiaľ nestretli, rýchlej komunikácii a spokojnosti našich klientov.
Ceny máme rovnaké ako cestovné kancelárie, ktoré zájazd usporadúvajú! Naši partneri určujú výšku cien a zliav a preto u žiadneho z nich nenájdete nižšiu cenu, ako Vám ponúkame my.

Ak by sme to mali zhrnúť, tak by to vyzeralo asi takto... 
300 cestovných kancelárií, 7 000 000 zájazdov do celého sveta,157 000 overených ubytovacích kapacít a vášeň pod jednou strechou.

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print
Prečo Dream destination?
Chceš ležať na pláži, vychutnávať si hotelové komplexy, alebo objavovať ostrovy, kde žijú domorodé kmene?
My ti nájdeme a sprostredkujeme zájazd, presne podľa predstáv. Dream destination je ako naše "dieťa", o ktoré sa vzorne staráme a chceme, aby bolo medzi vami cestovateľmi, dovolenkármi a výletníkmi "number one"!
KONTAKTY

Dream Destination
+421 910 106 202
 

dovolenka@dreamdestination.sk www.dreamdestination.sk www.dovolenka.dreamdestination.sk 
www.zajazdy.dreamdestination.sk


Prihlás sa na odber newslettera© Všetky práva vyhradené - www.dreamdestination.sk
Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam